Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki Gminny Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Wągrowcu

Pracownicy

PRACOWNICY BIUROWI

Imię i nazwisko

Stanowisko

Nr pokoju

Nr telefonu / e-mail

Agnieszka Ciemachowska

Dyrektor

6

67-216-95-76 / 605-034-082 a.ciemachowska@gzgkimwagrowiec.pl

Renata Staudt-Bydałek

Główny księgowy

5

67-261-95-75 /  605-042-847                      r.staudt-bydalek@gzgkimwagrowiec.pl

Gabriel Makowiecki

Inspektor ds. zasobów mieszkaniowych

4

67-216-95-74 / 605-051-949 g.makowiecki@gzgkimwagrowiec.pl

Paulina Maciejewska

Specjalista ds. kadr i obsługi sekretariatu

7

67-216-95-77 / 605-039-632 p.maciejewska@gzgkimwagrowiec.pl

Patrycja Kantorska

Specjalista ds.                  wodno-kanalizacyjnych

3

67-216-95-73 / 513-753-971 p.kantorska@gzgkimwagrowiec.pl

Roksana Pisarek

Specjalista ds. obsługi kasowej i księgowości

1

67-216-95-71 / 605-037-145 r.pisarek@gzgkimwagrowiec.pl

Agnieszka Sołtys

Referent ds. windykacji i sprawozdań

2

67-216-95-72 / a.soltys@gzgkimwagrowiec.pl

Maria Wikieł

Pomoc administracyjna

4

67-216-95-74 / m.wikiel@gzgkimwagrowiec.pl

INKASENCI

Krzysztof Gryszczyński

605-039-614

Mateusz Tomczak

605-038-549

KONSERWATORZY

Marek Prech

695-750-351

Tomasz Małecki

605-034-083

Piotr Piotrowski

605-034-687

KONSERWATORZY – OBSŁUGA PRZEPOMPOWNI I OCZYSZCZALNI ŚCIEKÓW

Mariusz Sieroński

605-342-115

Dariusz Nowicki

605-031-953

Mirosław Langner

605-030-716

KONSERWATORZY – OBSŁUGA STACJI UZDATNIANIA WODY

Krzysztof Banach

605-042-976

Roman Budka

605-049-457

KIEROWCA AUTOBUSU

Jacek Zawadzki

 

SPRZĄTACZKA

Aleksandra Tyl

 

KOORDYNATOR DS. DOSTĘPNOŚCI

Paulina Maciejewska

67-216-95-77 / 605-039-632 p.maciejewska@gzgkimwagrowiec.p

INSPEKTOR OCHRONY DANYCH

Zbigniew Miszczak

inspektor@cbi24.pl

Zegar

Kalendarium

Rok wcześniej Miesiąc wcześniej
Październik 2021
Miesiąc później Rok później
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Imieniny