Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki Gminny Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Wągrowcu

AKTUALNOŚCI, strona 5:

OGŁOSZENIE PAŃSTWOWEJ SŁUŻBY HYDROGEOLOGICZNEJ

Utworzono dnia 29.07.2019

Gminny Zakład Gospodaki Komunalnej i Mieszkaniowej w Wągrowcu podaje do wiadomości pismo od Państwowego Instytutu Geologicznego w Bydgoszczy dotyczące sytuacji hydrogeologicznej wód podziemnych. 

czytaj dalej na temat: OGŁOSZENIE PAŃSTWOWEJ SŁUŻBY HYDROGEOLOGICZNEJ

OGŁOSZENIE O PRZERWIE W DOSTAWIE WODY

Utworzono dnia 09.07.2019

OGŁOSZENIE 

Informujemy, że w dniu 11 lipca 2019 r. (czwartek) w godz. od 10:00 do 15:00, planowana jest przerwa w dostawie wody dla mieszkańców wsi: Pawłowo Żońskie, Oporzyn, Grylewo (numery 28-35, 42-48 oraz 54),  a także  Rybowo (gmina Gołańcz).

Planowane prace na SUW Pawłowo Żońskie mają na celu zapewnienie ciągłej dostawy wody.

Prosimy o zaopatrzenie się w wodę na planowany okres przerwy w jej dostawie.

Za utrudnienia przepraszamy. 

czytaj dalej na temat: OGŁOSZENIE O PRZERWIE W DOSTAWIE WODY

ZAPROSZENIE DO ZŁOŻENIA OFERTY NA ZADANIE PT "ŚWIADCZENIE USŁUG POCZTOWYCH W OBRCIE KRAJOWY I ZAGRANICZNYM NA RZECZ GZGKIM W WĄGROWCU"

Utworzono dnia 26.06.2019
Gmina Wągrowiec - Gminny Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Wągrowcu, reprezentowany przez mgr inż. Agnieszkę Ciemachowską zaprasza wykonawców do złożenia oferty na zadanie pt. "Świadczenie usług pocztowych w obrocie krajowym i zagranicznym na rzecz GZGKiM...
czytaj dalej na temat: ZAPROSZENIE DO ZŁOŻENIA OFERTY NA ZADANIE PT "ŚWIADCZENIE USŁUG POCZTOWYCH W OBRCIE KRAJOWY I ZAGRANICZNYM NA RZECZ GZGKIM W WĄGROWCU"

ZAPROSZENIE DO ZŁOŻENIA OFERTY NA ZADANIE PT "MODERNIZACJA UKŁADU NAPOWIETRZANIA WODY SUROWEJ SUW PAWŁOWO ŻOŃSKIE"

Utworzono dnia 26.06.2019
Gmina Wągrowiec - Gminny Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Wągrowcu, reprezentowany przez mgr inż. Agnieszkę Ciemachowską zaprasza wykonawców do złożenia oferty na zadanie pt. "Modernizacja układu napowietrzenia wody w SUW Pawłowo...
czytaj dalej na temat: ZAPROSZENIE DO ZŁOŻENIA OFERTY NA ZADANIE PT "MODERNIZACJA UKŁADU NAPOWIETRZANIA WODY SUROWEJ SUW PAWŁOWO ŻOŃSKIE"

Podziękowania za 22 letnią pracę na rzecz GZGKiM w Wągrowcu dla pracownika - Jacka Sachara

Utworzono dnia 18.06.2019

W związku z odejściem z pracy Pana Jacka Sachara - Dyrektor Gminnego Zakładu Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Wągrowcu wraz z współpracownikami pożegnał pracownika ds. wodno-kanalizacyjnych, dziękując za długoletnią, efektywną i owocną współpracę, za zaangażowanie w życie społeczne naszego środowiska, za przychylność, szacunek, życzliwość i profesjonalizm w wykonywaniu obowiązków służbowych. 

Pana inspektora ds. wodno-kanalizacyjnych, a wcześniej pełniącego obowiązki Dyrektora Zakładu oficjalnie pożegnano podczas poniedziałkowej uroczystości, na której władze samorządowe Urzędu Gminy Wągrowiec, Dyrekcja i pracownicy Gminnego Zakładu Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Wągrowcu oraz Kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Wągrowcu wraz z pracownikami złożyli na ręce Pana Jacka pamiątkowe upominiki, kwiaty, podziękowania oraz wiele serdecznych życzeń. Z ogromnym uśmiechem wspomniano zasługi Pana Jacka, głównie z momentów, gdy pełnił on obowiązki Dyrektora Zakładu - za jego kontakt z pracownikami, jego pracę społeczną, jego życzliwość i szacunek dla tych wszystkich, którzy korzystali z usług Zakładu. Nie obyło się bez wzruszeń, zwłaszcza podczas pożegnania z najbliższymi współpracownikami, ale i okazja do wzruszeń była szczególna i niecodzienna, bowiem kończy się pewien etap życia i zaczyna drugi.

 
czytaj dalej na temat: Podziękowania za 22 letnią pracę na rzecz GZGKiM w Wągrowcu dla pracownika - Jacka Sachara

Ogłoszenie o przerwie w dostawie wody

Utworzono dnia 07.06.2019

Ogłoszenie, Informujemy, że w dniu 10 czerwca 2019 r. (poniedziałek) w godz. od 11.00 do 17.00, planowana jest przerwa w dostawie wody dla mieszkańców wsi: Pawłowo Żońskie, Oporzyn, Grylewo i Rybowo (gmina Gołańcz). Planowane prace remontowe na SUW Pawłowo Żońskie mają na celu...

czytaj dalej na temat: Ogłoszenie o przerwie w dostawie wody

OGŁOSZENIE

Utworzono dnia 05.06.2019

 

Z uwagi na trwające upały oraz w związku ze znacznym wzrostem ilości pobieranej wody,  prosimy o ograniczenie ilości wody pobieranej  na cele inne niż bytowe, w szczególności ograniczenie dotyczy  wody pobieranej do podlewania ogrodów, napełniania basenów i oprysku roślin.
 

Jednocześnie informujemy, ze do poboru wody z hydrantów uprawnione są wyłącznie służby ratowniczo – gaśnicze. Kto bez uprzedniego zawarcia umowy pobiera wodę z  urządzeń wodociągowych, uszkadza wodomierz główny, zrywa lub uszkadza plomby umieszczone na wodomierzach, urządzeniach pomiarowych lub zaworze odcinającym, a także wpływa na zmianę, zatrzymanie lub utratę właściwości lub funkcji metrologicznych wodomierza głównego lub urządzenia pomiarowego, lub tez nie dopuszcza przedstawiciela przedsiębiorstwa wodociągowo – kanalizacyjnego do wykonania  czynności kontrolnych,  podlega karze grzywny do 5.000,00 zł.

 

czytaj dalej na temat: OGŁOSZENIE

ZAPROSZENIE DO ZŁOŻENIA OFERTY NA ZADANIE PT "MODERNIZACJA UKŁADU NAPOWIETRZANIA WODY SUROWEJ SUW RUDNICZE"

Utworzono dnia 04.06.2019

Gmina Wągrowiec - Gminny Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Wągrowcu, reprezentowany przez mgr inż. Agnieszkę Ciemachowską zaprasza wykonawców do złożenia oferty na zadanie pt. "Modernizacja układu napowietrzenia wody w SUW w Rudniczu". Szczegóły...

czytaj dalej na temat: ZAPROSZENIE DO ZŁOŻENIA OFERTY NA ZADANIE PT "MODERNIZACJA UKŁADU NAPOWIETRZANIA WODY SUROWEJ SUW RUDNICZE"

Zegar

Kalendarium

Rok wcześniej Miesiąc wcześniej
Marzec 2023
Miesiąc później Rok później
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
27 28 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Imieniny

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 106

W poprzednim tygodniu: 107

W tym miesiącu: 482

W poprzednim miesiącu: 631

Wszystkich: 19814