Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki Gminny Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Wągrowcu

AKTUALNOŚCI, strona 4:

OGŁOSZENIE O PRZERWIE W DOSTAWIE WODY

Utworzono dnia 09.07.2019

OGŁOSZENIE 

Informujemy, że w dniu 11 lipca 2019 r. (czwartek) w godz. od 10:00 do 15:00, planowana jest przerwa w dostawie wody dla mieszkańców wsi: Pawłowo Żońskie, Oporzyn, Grylewo (numery 28-35, 42-48 oraz 54),  a także  Rybowo (gmina Gołańcz).

Planowane prace na SUW Pawłowo Żońskie mają na celu zapewnienie ciągłej dostawy wody.

Prosimy o zaopatrzenie się w wodę na planowany okres przerwy w jej dostawie.

Za utrudnienia przepraszamy. 

czytaj dalej na temat: OGŁOSZENIE O PRZERWIE W DOSTAWIE WODY

ZAPROSZENIE DO ZŁOŻENIA OFERTY NA ZADANIE PT "ŚWIADCZENIE USŁUG POCZTOWYCH W OBRCIE KRAJOWY I ZAGRANICZNYM NA RZECZ GZGKIM W WĄGROWCU"

Utworzono dnia 26.06.2019
Gmina Wągrowiec - Gminny Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Wągrowcu, reprezentowany przez mgr inż. Agnieszkę Ciemachowską zaprasza wykonawców do złożenia oferty na zadanie pt. "Świadczenie usług pocztowych w obrocie krajowym i zagranicznym na rzecz GZGKiM...
czytaj dalej na temat: ZAPROSZENIE DO ZŁOŻENIA OFERTY NA ZADANIE PT "ŚWIADCZENIE USŁUG POCZTOWYCH W OBRCIE KRAJOWY I ZAGRANICZNYM NA RZECZ GZGKIM W WĄGROWCU"

ZAPROSZENIE DO ZŁOŻENIA OFERTY NA ZADANIE PT "MODERNIZACJA UKŁADU NAPOWIETRZANIA WODY SUROWEJ SUW PAWŁOWO ŻOŃSKIE"

Utworzono dnia 26.06.2019
Gmina Wągrowiec - Gminny Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Wągrowcu, reprezentowany przez mgr inż. Agnieszkę Ciemachowską zaprasza wykonawców do złożenia oferty na zadanie pt. "Modernizacja układu napowietrzenia wody w SUW Pawłowo...
czytaj dalej na temat: ZAPROSZENIE DO ZŁOŻENIA OFERTY NA ZADANIE PT "MODERNIZACJA UKŁADU NAPOWIETRZANIA WODY SUROWEJ SUW PAWŁOWO ŻOŃSKIE"

Podziękowania za 22 letnią pracę na rzecz GZGKiM w Wągrowcu dla pracownika - Jacka Sachara

Utworzono dnia 18.06.2019

W związku z odejściem z pracy Pana Jacka Sachara - Dyrektor Gminnego Zakładu Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Wągrowcu wraz z współpracownikami pożegnał pracownika ds. wodno-kanalizacyjnych, dziękując za długoletnią, efektywną i owocną współpracę, za zaangażowanie w życie społeczne naszego środowiska, za przychylność, szacunek, życzliwość i profesjonalizm w wykonywaniu obowiązków służbowych. 

Pana inspektora ds. wodno-kanalizacyjnych, a wcześniej pełniącego obowiązki Dyrektora Zakładu oficjalnie pożegnano podczas poniedziałkowej uroczystości, na której władze samorządowe Urzędu Gminy Wągrowiec, Dyrekcja i pracownicy Gminnego Zakładu Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Wągrowcu oraz Kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Wągrowcu wraz z pracownikami złożyli na ręce Pana Jacka pamiątkowe upominiki, kwiaty, podziękowania oraz wiele serdecznych życzeń. Z ogromnym uśmiechem wspomniano zasługi Pana Jacka, głównie z momentów, gdy pełnił on obowiązki Dyrektora Zakładu - za jego kontakt z pracownikami, jego pracę społeczną, jego życzliwość i szacunek dla tych wszystkich, którzy korzystali z usług Zakładu. Nie obyło się bez wzruszeń, zwłaszcza podczas pożegnania z najbliższymi współpracownikami, ale i okazja do wzruszeń była szczególna i niecodzienna, bowiem kończy się pewien etap życia i zaczyna drugi.

 
czytaj dalej na temat: Podziękowania za 22 letnią pracę na rzecz GZGKiM w Wągrowcu dla pracownika - Jacka Sachara

Ogłoszenie o przerwie w dostawie wody

Utworzono dnia 07.06.2019

Ogłoszenie, Informujemy, że w dniu 10 czerwca 2019 r. (poniedziałek) w godz. od 11.00 do 17.00, planowana jest przerwa w dostawie wody dla mieszkańców wsi: Pawłowo Żońskie, Oporzyn, Grylewo i Rybowo (gmina Gołańcz). Planowane prace remontowe na SUW Pawłowo Żońskie mają na celu...

czytaj dalej na temat: Ogłoszenie o przerwie w dostawie wody

OGŁOSZENIE

Utworzono dnia 05.06.2019

 

Z uwagi na trwające upały oraz w związku ze znacznym wzrostem ilości pobieranej wody,  prosimy o ograniczenie ilości wody pobieranej  na cele inne niż bytowe, w szczególności ograniczenie dotyczy  wody pobieranej do podlewania ogrodów, napełniania basenów i oprysku roślin.
 

Jednocześnie informujemy, ze do poboru wody z hydrantów uprawnione są wyłącznie służby ratowniczo – gaśnicze. Kto bez uprzedniego zawarcia umowy pobiera wodę z  urządzeń wodociągowych, uszkadza wodomierz główny, zrywa lub uszkadza plomby umieszczone na wodomierzach, urządzeniach pomiarowych lub zaworze odcinającym, a także wpływa na zmianę, zatrzymanie lub utratę właściwości lub funkcji metrologicznych wodomierza głównego lub urządzenia pomiarowego, lub tez nie dopuszcza przedstawiciela przedsiębiorstwa wodociągowo – kanalizacyjnego do wykonania  czynności kontrolnych,  podlega karze grzywny do 5.000,00 zł.

 

czytaj dalej na temat: OGŁOSZENIE

ZAPROSZENIE DO ZŁOŻENIA OFERTY NA ZADANIE PT "MODERNIZACJA UKŁADU NAPOWIETRZANIA WODY SUROWEJ SUW RUDNICZE"

Utworzono dnia 04.06.2019

Gmina Wągrowiec - Gminny Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Wągrowcu, reprezentowany przez mgr inż. Agnieszkę Ciemachowską zaprasza wykonawców do złożenia oferty na zadanie pt. "Modernizacja układu napowietrzenia wody w SUW w Rudniczu". Szczegóły...

czytaj dalej na temat: ZAPROSZENIE DO ZŁOŻENIA OFERTY NA ZADANIE PT "MODERNIZACJA UKŁADU NAPOWIETRZANIA WODY SUROWEJ SUW RUDNICZE"

INFORMACJA O PRZERWIE W DOSTAWIE WODY

Utworzono dnia 27.06.2018

INFORMACJA O PRZERWIE W DOSTAWIE WODY W związku z realizacją przez Gminę Wągrowiec zadań inwestycyjnych pn: "Przebudowa stacji uzdatniania wody w Ochodzy" Informujmy, że dnia 14 stycznia 2019 roku, tj. poniedziałek może nastąpić przerwa w dostawie wody od 8:00 do 15:00...

czytaj dalej na temat: INFORMACJA O PRZERWIE W DOSTAWIE WODY

Zegar

Kalendarium

Rok wcześniej Miesiąc wcześniej
Październik 2021
Miesiąc później Rok później
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Imieniny

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 63

W poprzednim tygodniu: 81

W tym miesiącu: 272

W poprzednim miesiącu: 458

Wszystkich: 12990